GoodWe 3600-EH | 2 MPPT

GoodWe 3600-EH | 2 MPPT

1 192,50 €

Jednofázový hybridný menič napätia GoodWe z radu EH je štandardne vybavený dvoma MPP trackermi a spolupracuje s vysokonapäťovými batériami Pylontech, BYD a.p. Tento menič je odolný voči výpadku distribučnej siete a poskytuje teda dokonalú zálohu pre rodinný dom aj firmu.

Množstvo
na sklade

Jednofázový hybridný menič GoodWe EH 2xMPPT ponúka 2 samostatné výstupy. Na prvý výstup sa pripojí fáza rodinného domu a na druhý výstup sa pripájajú zálohované spotrebiče, ktoré majú fungovať aj v prípade výpadku distribučnej siete. Kým je menič pripojený k sieti, dodáva do oboch výstupov. V prípade výpadku distribučnej siete dodáva len do druhého výstupu. Prechod do záložného režimu sa deje v rámci milisekúnd. Jedná sa teda o UPS (Uninterupted Power Supply). Samozrejmosťou je bezplatný monitorovací systém elektrárne (výkon FVE a stav batérií) pomocou Wi-Fi. Menič je možné nastaviť ako bezprietokový. Batérie možno nabíjať z AC strany (zo siete distribútora).

Svetoznáma značka GoodWe je garanciou maximálnej spoľahlivosti, nadštandardných riešení a príjemného pomeru kvalita / cena. Hlavným akcionárom je JXT Group, ktorá dodáva komponenty pre Apple a Samsung. Meniče GoodWe sú niekoľko rokov jedny z najpoužívanejších v Holandsku, Veľkej Británii a Austrálii. Absolútnou jednotkou sú v Číne.

GW 3600-EH

Tabuľka dát

Štartovacie napätie (V)
90
Menovitý výstupný výkon
4,8 kW
Počet MPPT regulátorov
2
Maximálny nabíjací prúd
25 A
Maximálny vybíjací prúd
25 A
Maximálne jednosmerné napätie
580 V
Rozsah napätie MPPT regulátoru
100 - 550 V
Maximálny jednosmerný prúd
12,5 A
Napätie batérie
85 - 460 V

Špecifické referencie