Goodwe 20kW ET plus | 3x MPPT

Goodwe 20kW ET plus | 3x MPPT

3 006,00 €

Trojfázový hybridný menič napätia GoodWe GW20K-ET s dvoma MPPT, Wi-Fi monitorovací systém, kompatibilný s vysokonapäťovými batériami.

Množstvo
na sklade

Trojfázový hybridný striedač napätia GoodWe z radu ET je štandardne vybavený dvomi MPP trackermi a taktiež umožňuje pripojenie vysokonapäťovej batérie. Tento menič je odolný voči výpadku distribučnej siete a poskytuje dokonalú zálohu pre rodinný dom aj malú firmu.

Trojfázový hybridný menič GoodWe ET 2xMPPT ponúka 2 samostatné výstupy. Na prvý výstup sa pripojí fázy rodinného domu a na druhý výstup sa pripájajú zálohované spotrebiče, ktoré majú fungovať aj v prípade výpadku distribučnej siete. Kým je menič pripojený k sieti, dodáva do oboch výstupov. V prípade výpadku distribučnej siete dodáva len do druhého výstupu. Prechod do záložného režimu sa deje v rámci milisekúnd. Jedná sa teda o UPS (Uninterupted Power Supply) Samozrejmosťou je bezplatný monitorovací systém elektrárne (výkon FVE a stav batérií) pomocou Wi-Fi. Menič je možné nastaviť ako bezprietokový. Batérie možno nabíjať z AC strany (zo siete distribútora). Striedač je schopný pracovať aj bez pripojených batérií.

Samozrejmosťou je bezplatný monitorovací systém elektrárne pomocou Wi-Fi.

Základné parametre:

  • Integrovaný menič napätia a nabíjač
  • Plný výkon až do 45°C
  • Bezplatný monitoring na počítači alebo inteligentnom telefóne
  • Tichá prevádzka
  • Široký rozsah batérií

                   

GW 20kW ET plus

Tabuľka dát

Šírka
415 mm
Dĺžka
160 mm
Výška
516 mm
Hmotnosť
28 kg
Stupeň ochrany
IP65
Počet MPP trackerov
3
Menovitý výstupný výkon
20 kW
Maximálny DC vstupný výkon
30 kW
Rozsah pracovného napätia
200-850 V

Špecifické referencie